SHARE

NewsHub
Про це повідомляє Еспресо. TV з посиланням на прес-службу МЗС.
“У зв’язку з системним порушенням судовими органами Російської Федерації законного права Н. Савченко на належний захист 27 січня 2016р в МЗС України був викликаний консул посольства Російської Федерації в Україні і йому вручена нота протесту проти свавілля, що триває щодо неї від так званого російського правосуддя”, – йдеться в повідомленні.
У ході зустрічі російській стороні було заявлено вимогу вжити заходів щодо забезпечення Савченко належної і кваліфікованої медичної допомоги у зв’язку з погіршенням її здоров’я, обумовленим голодуванням на знак протесту проти незаконного утримання в Росії.
“Увагу представника посольства Російської Федерації привернули до неприпустимості грубого порушення судовими органами РФ законного права захисту Савченко представляти в суді матеріали неспростовних доказів її невинуватості, в тому числі – наданих українськими компетентними органами”, – йдеться в повідомленні. 
Російській стороні було пред’явлено вимогу припинити знущання над Савченко та іншими незаконно утримуваними громадянами України – політичними в’язнями Росії, негайно звільнити їх і повернути в Україну.