SHARE

NewsHub
Верховна Рада дала згоду на притягнення до відповідальності, затримання й арешт позафракційного депутата Сергія Клюєва.
За притягнення до відповідальності проголосував 231 депутат за мінімально необхідних 226, за затримання й арешт – по 228, передають Українські Новини.
Раніше, 3 червня 2015 року Рада дала згоду на притягнення Клюєва до відповідальності, у грудні Генеральна прокуратура внесла доопрацьоване подання про затримання й арешт депутата.
У поданні ініційовано питання про притягнення Клюєва до кримінальної відповідальності, затримання й арешт за злочини, пов’язані з незаконною передачею у володіння колишнього Президента Віктора Януковича резиденції Межигір’я.
Клюєв підозрюється у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 3 ст. 209 (здійснення угод з майном в особливо великих розмірах, отриманих у результаті суспільно небезпечного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, а також здійснення дій, спрямованих на приховання й маскування незаконного походження такого майна, прав на таке майно), ч. 5 ст. 369 (дача посадовій особі, що займає особливо відповідальне становище, неправомірної вигоди в особливо великому розмірі).
У доопрацьованому поданні подано додаткові докази й враховано позицію комітету з питань регламенту й організації роботи Ради про необхідність внесення окремих подань за кожним видом запобіжного заходу.
Як повідомляли Українські Новини, 8 червня Міністерство внутрішніх справ заявило, що Клюєва було оголошено у розшук після надходження у відомство матеріалів Служби безпеки України, а 9 червня Генпрокуратура оголосила Клюєва в міжнародний розшук.

Source: ukranews.com