SHARE

NewsHub
Як зазначив представник організації у коментарі каналу “112 Україна”, співробітники ОБСЄ ведуть ретельне спостереження за ситуацією.
“Ми знаємо про дані повідомлення (про вбивство Павлова – ред.). Виходячи з наших власних спостережень, ми не можемо підтвердити ту інформацію, що була надана. Наші спостерігачі, які знаходяться в Донецьку, дуже ретельно ведуть спостереження за ситуацією, яка склалася в даній області по обидві сторони від лінії зіткнення. Будь-яке погіршення ситуації з якої-небудь причини, цього необхідно уникнути”, – зазначив він.
Нагадаємо, ввечері 16 жовтня стало відомо про ліквідацію одного з бойовиків терористичної угруповання “ДНР” громадянина РФ  Арсенія Павлова по кличці “Моторола”. Як повідомило видання з посиланням на власні джерела, терористи підірвали в ліфті житлового будинку в Донецьку. “Моторола” знаходився в епіцентрі вибуху і отримав травми, несумісні з життям.
СБУ та МВС України підтвердили ліквідацію терориста “Мотороли ” , висловивши припущення, що польового командира усунули російські спецслужби.
У той же час ватажок терористичного угруповання “ДНР” Олександр  Захарченко поклав відповідальність за ліквідацію бойовика “Моторола” на Київ  і розцінив її як порушення перемир’я. “Я так розумію, Петро Порошенко порушив перемир’я і оголосив нам війну”, – заявив Захарченко ввечері 16 жовтня.

© Source: http://dt.ua/UKRAINE/v-obsye-poki-ne-mozhut-pidtverditi-smert-motoroli-221930_.html
All rights are reserved and belongs to a source media.