SHARE

NewsHub
Як повідомляють італійські ЗМІ, голова МЗС назвав нові санкції “нездійсненими на практиці”, а також висловив впевненість, що вони ” не допоможуть мешканцям обложеного Алеппо “.
Джентілоні також висловив надію, що Москва зможе зіграти конструктивну роль у врегулюванні сирійського конфлікту.
“Росія не повинна заради надання підтримки Асаду (президент Сирії Башар Асад, – Ред.) відмовлятися від якої б то не було конструктивної ролі у вирішенні сирійської кризи”, – резюмував дипломат.
Раніше стало відомо, що міністри країн ЄС обговорять санкції проти росіян у зв’язку з катастрофічною ескалацією ситуації в Алеппо. Повідомлялося, що Велика Британія, Франція і Німеччина мають намір переконати ЄС у необхідності засудити руйнівну повітряну кампанію Росії в Сирії і підготувати грунт для введення нових санкцій проти режиму президента Башара аль-Асада. Крім того, зазначалося, що Париж і Лондон може підштовхнути інших лідерів ЄС у четвер розглянути введення заборон на поїздки і заморожування активів у відношенні 12 росіян, залучених у сирійський конфлікт.
Проте міністр закордонних справ ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр і верховний представник Європейського Союзу у закордонних справах Федеріка Могеріні скептично оцінили можливість введення Євросоюзом “сирійського пакету” санкцій проти РФ.

© Source: http://dt.ua/WORLD/golova-mzs-italiyi-nazvav-nerealistichnimi-sankciyi-proti-rf-za-siriyu-221958_.html
All rights are reserved and belongs to a source media.