SHARE

NewsHub
За минулу добу бойовики 61 раз відкривали вогонь по позиціях українських військовослужбовців.
За інформацією прес-центра АТО, на Луганському напрямку з мінометів калібру 120 та 82 мм, гранатометів, кулеметів та стрілецької зброї були обстріляні українські позиції в районах Новоолександрівки, Кримського, Богуславського, Новозванівки та Оріхового, а в Попасній бойовики застосували також ствольну артилерію калібру 122 мм.
На Маріупольському напрямку українські позиції поблизу Гранітного, Новотроїцького, Павлополя і Талаківки терористи обстрілювали з кулеметів великого калібру, гранатометів та стрілецької зброї, а по Мар’їнці вели вогонь з мінометів та ствольної артилерії калібру 122 мм. Позиції у Водяному і Лебединському були обстріляні з 152 мм артилерії. Позиції сил АТО в Широкиному і Красногорівці обстрілювали ворожі снайпери. Крім того, в цих районах терористи стріляли з мінометів калібру 120 мм, кулеметів та стрілецької зброї. 
На Донецькому напрямку у Дружківці, Зайцевому та Новгородському бойовики застосували стрілецьку зброю, кулемети та гранатомети, в Луганському та Верхньоторецькому – міномети 82 мм калібру, а у Троїцькому, окрім мінометів калібру 120 мм, бойовики стріляли ще й з артилерії.
Нагадаємо, за інформацією української розвідки, РФ продовжує постачати військову техніку і матеріально-технічні засоби бойовикам на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

© Source: http://nv.ua/ukr/ukraine/events/doba-v-zoni-ato-teroristi-zavdavali-udariv-z-artileriji-na-vsih-naprjamkah-246015.html
All rights are reserved and belongs to a source media.