SHARE

NewsHub
“Подальші лестощі Трампа на адресу Путіна, його позиція, і рівень, який він, як видається, формує в своїй політиці і підходах до політики президента Путіна щодо управління державою, є безпрецедентними в американській політиці”, – цитує агентство Reuters його заяву на прес-конференції з прем’єр-міністром Італії Маттео Ренці.
Обама, при цьому, висловив стурбованість тим, що позицію Трампа щодо РФ і Путіна підтримують і інші члени республіканської партії, яка історично завжди займала більш жорстку позицію до Росії.
Американський лідер також визнав, що Росія – це “велика, важлива країна”, із збройними силами, що поступаються лише збройним силам США, проте вказав, що її поведінка підриває основи міжнародного права і порядку.
Раніше Барак Обама розкритикував Дональда Трампа і закликав впливових членів Республіканської партії офіційно відмовити йому у підтримці в якості кандидата на президентський пост.
Кілька політиків-республіканців вже закликали Трампа зняти свою кандидатуру після оприлюднення 7 жовтня відеозапису, на якому мільярдер, зокрема, образливо висловлюється про жінок. Трамп вибачився за свої слова, але відмовлятися від участі у виборах не став.
У вересні Обама назвав  Трампа неосвіченим і таким, який має необхідної кваліфікації , щоб зайняти пост глави держави. У серпні американський президент говорив теж в такому ракурсі. Зокрема, Обама заявив, що він не бачить у кандидаті від Республіканської партії  Дональда Трампа  свого наступника, після всіх скандальних заяв, в яких він образив сім’ю загиблого в Іраку американського солдата-мусульманина, а також про нібито “ненапад” Росії на Україну.

© Source: http://dt.ua/WORLD/obama-rozkritikuvav-trampa-za-lestoschi-na-adresu-putina-222053_.html
All rights are reserved and belongs to a source media.