SHARE

NewsHub
Напередодні прем’єр-міністр України Володимир Гройсман запропонував українцям здійснювати оплату комунальних послуг в розстрочку.
Відповідна ініціатива глави українського уряду викликала бурхливу реакцію в соціальних мережах, новину передає «Преса України».
Зокрема, користувачі висловили своє обурення у зв’язку з тим, що відтепер вся країна буде оплачувати рахунки за ЖКГ в розстрочку. Відповідну ініціативу прокоментували не тільки рядові користувачі, але і українські політики, провідні експерти, аналітики та блогери. Більшість користувачів дивувалися тому, що раніше громадяни брали в розстрочку різні товари або нерухомість, однак на сьогоднішній день черга дійшла і до оплати комунальних послуг. Деякі припустили, що в майбутньому в розстрочку можна буде взяти навіть хліб.
У свою чергу прем’єр-міністр України Володимир Гройсман спробував припинити хвилю обурення, пояснивши, що при оплаті комунальних платежів в розстрочку з громадян не будуть стягуватися ніякі додаткові відсотки. Зокрема, розстрочку на 12 місяців зможуть оформити ті громадяни, які не бажають отримувати субсидії.
Читайте також: Гройсман пояснив принцип надання розстрочки на оплату ЖКГ Гройсман відзвітував про роботу Кабміну в останніх кварталах Дубинський запропонував альтернативу оплати за комуналку в розстрочку
Читайте також:

© Source: http://uapress.info/uk/news/show/147783
All rights are reserved and belongs to a source media.