SHARE

NewsHub
Міністр оборони України Степан Полторак на зустрічі з представниками Конгресу США Вільямом Флоресом та Ендрю Харрісом обговорив ситуацію на Донбасі, стан відведення військ та надання Україні летальної зброї. Про це повідомила прес-служба Міноборони.
Під час зустрічі Полторак зокрема зазначив, що Російська Федерація продовжує агресію та не дотримується досягнутих домовленостей.
“Російська збройна агресія – це виклик не лише Україні, а й Європейському Союзу та країнам-членам НАТО”, – вважає міністр.
У свою чергу конгресмен Вільям Флорес запевнив у подальшій підтримці США України, як на політичній арені, так і в наданні практичної допомоги.
“Американці вражені стійкістю українців та їхнім прагненням до незалежності та європейського майбутнього. Конгрес США підтримує Україну на законодавчому рівні, в тому числі й у питаннях підтримання та продовження санкцій проти РФ”, – зазначив конгресмен.
Також сторони обговорили нагальні потреби українського війська, аби допомога, яка надходить та в подальшому надаватиметься партнерами, була саме актуальною.
Нагадаємо, голова Пентагону Ештон Картер раніше заявив, що передання летальної зброї США Україні залежить від виконання Росією мінських угод .

© Source: https://www.rbc.ua/ukr/news/-1476846867.html
All rights are reserved and belongs to a source media.