SHARE

NewsHub
Постанову № 5238 підтримали 235 народних депутатів.
Рада закликала уряд Нідерландів спільно з інституціями ЄС виробити виважене рішення щодо Угоди про асоціацію, яке однаковою мірою враховуватиме інтереси нідерландського населення, України та ЄС.
Український парламент звертається до парламенту Нідерландів уникнути прийняття рішення, яке матиме дискримінаційний по відношенню до України характер та поставить під загрозу імплементацію Угоди про асоціацію.
Рада закликає Європейський парламент, уряди держав-членів ЄС та їхні національні парламенти активно долучитися до пошуку взаємоприйнятного рішення, що дозволить завершити процес ратифікації цієї Угоди стороною Європейського Союзу.
Як писало DT. UA, уряд Нідерландів намагається перекласти проблему з ратифікацією Угоди Україна-ЄС, що виникла після голландського референдуму, на плечі Європейського Союзу. План уряду Рютте, за інформацією джерел DT. UA, полягає в тому, щоб переконати партнерів з Євросоюзу прийняти юридично зобов’язуючерішення Ради ЄС, у якому враховувалися б “занепокоєння” Нідерландів.
Але прийняття саме юридично зобов’язуючого рішення Ради ЄС неприйнятне для України, оскільки фактично це означатиме зміну положень Угоди, проти чого наша країна послідовно виступає ще з часу наполегливих спроб Москви, яка також страждала на “занепокоєння”, “підкоригувати” наш фундаментальний документ з ЄС.
Докладніше читайте в статті Тетяни Силіної ” Врятують чи угроблять Нідерланди асоціацію України з ЄС? ” у свіжому номері тижневика “Дзеркало тижня. Україна”.

© Source: http://dt.ua/POLITICS/rada-zaklikala-yec-i-niderlandi-priskoriti-ratifikaciyu-ugodi-pro-asociaciyu-222085_.html
All rights are reserved and belongs to a source media.