SHARE

NewsHub
Відеозапис в ніч на понеділок, 17 жовтня, опублікував російський пропагандистський ресурс LIFE.ru. На відео видно, що квартал оточнеий, район патрулюють бойовики “ДНР”. Під’їзд до будинку перекритий бронетехнікою.
ЗМІ терористів повідомляють, що в окупованому Донецьку оголошено план-перехоплення для затримання “української ДРГ”, нібито причетної до вбивства “Мотороли”.
Кореспондент російського видання “Комсомольская правда” Олександр Коц повідомив, що разом з Арсенієм Павловим загинув його охоронець.
Нагадаємо, ввечері 16 жовтня російської інформаційне агентство “Інтерфакс повідомило про вбивство одного з бойовиків терористичної угруповання “ДНР” громадянина РФ Арсенія Павлова по кличці “Моторола”.
Як повідомило видання з посиланням на власні джерела, террориста підірвали в ліфті житлового будинку в Донецьку. “Моторола” знаходився в епіцентрі вибуху і отримав травми, несумісні з життям.
СБУ та МВС України підтвердили ліквідацію терориста “Мотороли” , висловивши припущення, що польового командира усунули російські спецслужби.

© Source: http://dt.ua/UKRAINE/rossmi-opublikuvali-video-z-miscya-likvidaciyi-terorista-motoroli-221856_.html
All rights are reserved and belongs to a source media.