SHARE

NewsHub
“Від нашої служби я хотів би сказати, що наші слідчі, звичайно, хотіли б мати Моторолу у своїх руках як свідка. Він проходить як обвинувачений у багатьох справах, де звинувачення і підозри в терористичній діяльності, у вбивстві наших громадян. Він також був живим свідком багатьох подій і міг вказати на конкретні прізвища співробітників російських спецслужб, які давали вказівки вбивати наших. Тому позиція нашої служби така, що люди повинні відповідати, в першу чергу, перед законом і опинитися на лаві підсудних” , – заявив керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук в ефірі ” 112 Україна “.
Він припустив, що на окупованих територіях може проводитися “зачистка” серед бойовиків.
“У цьому випадку Павлов дійсно багато знав і міг багато чого розповісти. Це вигідно в першу чергу російському керівництву, як політичному так і спецслужбам, щоб вони не опинилися на лаві підсудних у Європейському кримінальному суді” , – пояснив керівник апарату.
Нагадаємо, що в неділю, 16 жовтня, бойовика “ДНР”  Арсенія Павлова підірвали в ліфті в Донецьку. В СБУ і в “ДНР” підтвердили факт смерті “Мотороли”.
Вибуховий пристрій в під’їзді Мотороли  закріпили на тросі ліфта.
Росіянин Арсеній Павлов на прізвисько “Моторола”, ще в минулому році заявляв, що розстріляв 15 українських військовополонених. “Мені по *** в чому мене звинувачують. Я 15 полонених розстріляв. Мені все по ***. Без коментарів. Хочу вбиваю, хочу – ні”,  – заявив він в 2015 році.

© Source: http://ipress.ua/news/sbu_vvazhaie_shcho_rosii_vygidne_ubyvstvo_motoroly_184457.html
All rights are reserved and belongs to a source media.