SHARE

NewsHub
Україна обмежила діяльність ряду російських платіжних систем.
Відповідне рішення закріплене указом президента України № 467/2016 .
У документі зазначено, що вводиться заборона на здійснення діяльності в Україні і скасовується реєстрація договорів резидентів України про участь у міжнародній платіжній системі Золота Корона, платіжною організацією якої є Розрахункова небанківська кредитна організація Платіжний центр.
Крім того, вводиться заборона узгодження умов та порядку діяльності в Україні міжнародної платіжної системи Юністрім, якою управляє оператор Юністрім, а також скасовується реєстрація договорів резидентів України про участь у міжнародній платіжній системі Юністрім.
Також вводиться заборона узгодження умов та порядку діяльності в Україні міжнародної платіжної системи Колібрі, і її діяльності платіжної організації, якою керує Сбербанк Росії, а також скасовується реєстрація договорів резидентів України про участь у міжнародній платіжній системі Колібрі.
Вводиться заборона на здійснення діяльності в Україні і скасовується реєстрація договорів резидентів України про участь у міжнародній платіжній системі Міжнародні грошові перекази Лідер, заборона узгодження умов і порядку діяльності в Україні міжнародної платіжної системи Anelik, а також міжнародної платіжної системи Blizko.

© Source: http://biz.nv.ua/ukr/economics/ukrajina-zaboronila-rosijski-platizhni-sistemi-247023.html
All rights are reserved and belongs to a source media.