SHARE

NewsHub
Уряд має намір запровадити розстрочку терміном на 12 місяців на оплату житлово-комунальних послуг.
Про це під час зустрічі з керівниками профспілок заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє Еспресо. TV.
“Звісно, будуть родини, які не можуть або не хочуть взяти участь у програмі субсидій. Ми запропонуємо їм інший варіант. Ось ми провели обговорення з депутатами парламенту, членами коаліції і вирішили наступне питання: що ми впровадимо 12-місячну розстрочку на оплату житлово-комунальних послуг для тих, хто не бажає отримувати субсидію”, – зазначив він.
Гройсман додав, що в Україні будуть два механізми для полегшення фінансового навантаження для українських родин при оплаті житлово-комунальних послуг.
“З одного боку, це субсидія – адресна допомога безповоротна, і з іншого боку, якщо такий варіант неприйнятний з тих чи інших причин, будь ласка, споживаємо сьогодні, платимо 12 місяців. Це буде означати, що навантаження на бюджет родини буде в розстрочці менше щомісячно, ніж це могло би бути”, – пояснив він.
Нагадаємо, розрахунок розміру субсидій на опалювальний період 2016-2017рр. проводитиметься після початку опалювального періоду .

© Source: http://day.kyiv.ua/uk/news/181016-uryad-zaprovadyt-rozstrochku-na-oplatu-komunalnyh-poslug
All rights are reserved and belongs to a source media.