SHARE

NewsHub
Володимир Путін все ж приїде на переговори в Берлін
Президент Росії Володимир Путін 19 жовтня відвідає Берлін для участі у зустрічі лідерів країн нормандської четвірки. Про це заявив прес-секретар глави російської держави Дмитро Пєсков, пише ТАСС.
“Президент завтра вирушить до Берліна, де він проведе переговори з Меркель, Олландом і Порошенком”, – заявив журналістам Пєсков.
Він також не відкидає, що в ході переговорів в Берліні можуть відбутися двосторонні переговори між главами держав.
“Поки важко сказати, чи будуть окремі зустрічі. Але, так чи інакше, лідери зустрінуться і будуть мати можливість переговорити один з одним в різних форматах”, – сказав Пєсков.
Як повідомляв Кореспондент.net, глави України, Німеччини та Франції домовилися провести зустріч в нормандському форматі в Берліні в середу, 19 жовтня. Відповідна домовленість була досягнута сьогодні під час телефонної розмови Петра Порошенка з Ангелою Меркель і Франсуа Олландом.
Раніше Порошенко заявляв, що готовий до зустрічі в нормандському форматі за умови, що будуть напрацьовані її порядок і проекти рішень.
У свою чергу у Кремлі заявили, що Росія залишається прихильна мінським домовленостям щодо України, але шансів провести зустріч лідерів нормандської четвірки 19 жовтня мало.

© Source: http://ua.korrespondent.net/world/3759004-u-kremli-pidtverdyly-poizdku-putina-do-berlina
All rights are reserved and belongs to a source media.