SHARE

NewsHub
У мережі опубліковано відео, на якому кілька людей в масках беруть на себе відповідальність за ліквідацію командира «Спарти» Арсенія Павлова на прізвисько Моторола. Рос ЗМІ охрестили їх «неонацистами».
Новину повідомляє «Преса України».
У мережі з’явилося коротке відео з людьми в масках і при зброї. Вони заявляють, що відео пишуть з Донецька і зізнаються у вбивстві бойовика Мотороли. Плотницький і Захарченко – наступні, обіцяють невідомі.
Відео носить назву «Українські неонацисти взяли на себе відповідальність за загибель Мотороли». РосЗМІ розтиражували його і відзначають, що невідомі висловлюють своє зізнання на тлі двох прапорів: українського та неонацистського угруповання. Під останнім мається на увазі Misanthropic Division.
Тим часом українські партизани мовчать про відповідальність за вибух. Тільки на одній з їхніх сторінок в соцмережі з’явилося коротке повідомлення: «Охоронець мотороли точно здох. Чекаємо підтвердження з моргу за смерть телефону. Усім доброго вечора». Однак це повідомлення не доводить їх причетність.  
Нагадаємо, одного з лідерів терористичного угрупування “ДНР” Арсена Павлова, який також відомий на прізвисько “Моторола”, ліквідували люди Ахра Авідзба , він же “Абхазії”, який керує угрупованням “п’ятнашка”.
Читайте також: Сусіди розповіли подробиці вбивства бойовика «Мотороли» Захарченко прокоментував вбивство «Мотороли» (ВІДЕО) Терористи обіцяють помститися за вбивство «Мотороли»
Читайте також:

© Source: http://uapress.info/uk/news/show/147468
All rights are reserved and belongs to a source media.