SHARE

NewsHub
Затримання стало для хакера повною несподіванкою, побачивши співробітників поліції він навіть втратив свідомість.
У МВС Чехії вказують, що поява співробітників кримінальної поліції в готелі стало для підозрюваного такою несподіванкою, що він не чинив ніякого опору, проте втратив свідомість. В результаті йому довелося надавати медичну допомогу, а потім і госпіталізувати.
Зараз влада Чехії вирішують питання про екстрадицію підозрюваного в США.
У Росії затримання не коментують. Ім’я росіянина не розголошується, так само як і назва сайтів, у зломі яких його підозрюють.
Нагадаємо, 7 жовтня Міністерство внутрішньої безпеки та Управління національної розвідки США звинуватили Росію  в організації скоординованих кібератак з метою вплинути на виборчий процес в США .
У середині червня  російські хакери зламали базу даних Демократичної партії США. Вони отримали доступ до бази даних, зібраної на кандидата на посаду президента США від Республіканської партії Дональда Трампа, а також змогли прочитати всі електронні листи і трафік чатів комітету. При цьому кіберзлочинці не отримали доступу до фінансової інформації або особистої інформації спонсорів партії.
За даними ЗМІ, також піддалися атакам комп’ютери і мережі інших американських політичних організацій, а також основних претендентів на пост президента США Хілларі Клінтон і Дональда Трампа.
У травні нинішнього року директор національної розвідки США Джеймс Клеппер попередив, що хакери, які працюють в інтересах іноземних держав,  ведуть стеження за кандидатами на пост президента США .

© Source: http://dt.ua/TECHNOLOGIES/cheska-policiya-zatrimala-rosiyanina-za-pidozroyu-v-hakerskih-atakah-na-ssha-222060_.html
All rights are reserved and belongs to a source media.