SHARE

NewsHub
Після вбивства Мотороли бойовики самопроголошених республік, напевно, вживуть заходів з ескалації ситуації в Донбасі. Втім, як мені бачиться, лише в короткостроковій перспективі і на окремих ділянках лінії розмежування. Тобто, на емоційному рівні, не більш того.
Річ у тім, що для активізації бойових дій привід їм не потрібен. Наприклад, кілька днів тому в мережі з’явилося відео , на якому куратори з Росії для створення картинки перед присутніми на місці французькими кореспондентами домовляються про організацію провокації: показово «обстріляти» позиції бойовиків, переодягнувшись у форму українських солдатів.
Якщо сволота ставить перед тобою завдання, знайти привід – не проблема. Для цього зовсім необов’язково ліквідувати таких, як Моторола.
Найбільш логічна версія вбивства Мотороли, на мою думку, – робота російських спецслужб. Найімовірніше, ГРУ.
Близько півроку тому проект «Новоросія» накрився мідним тазом. Путіну, звісно, не з руки різко давати задній хід, адже його змішають з багном у себе ж на батьківщині. Тому ліквідувати донбаських бойовиків потрібно по-тихому. Цілком ймовірно, що такі погано керовані персонажі, як (далеко не перший і, дай Бог, не останній) Моторола, не потрібні. Їх треба позбуватися, бажано зберігаючи при цьому образ героїв, оскільки некеровані персонажі можуть перешкодити процесу відкочування назад.
Герой боровся і героїчно загинув, обороняючи кнопку ліфта. Росія готова відкотитися. Це відбувається не такими швидкими темпами, як хотілося б нашим радикалам, але якщо подивитися в політичній перспективі, то відкочування Росії з Донбасу помітне неозброєним оком. Риторика змінилася, Путін сам себе переграв.
Більше точок зору  тут

© Source: http://nv.ua/ukr/opinion/tuka/shcho-zrobljat-bojoviki-pislja-vbivstva-motoroli-246452.html
All rights are reserved and belongs to a source media.