SHARE

NewsHub
Перший віце-президент Європейської комісії Франс Тіммерманс під час зустрічі з Клімкіном повідомив, що Єврокомісія підтримує запровадження безвізового режиму з Україною.
Про це розповіли в прес-службі МЗС, новину передає «Преса України».
Клімкін поінформував Тіммерманса про прогрес України у практичній імплементації реформ, підкресливши виконання Україною усіх зобов’язань, передбачених Планом дій з візової лібералізації. 
«Тіммерманс, у свою чергу, відзначив повну підтримку Європейською Комісією щонайшвидшого запровадження безвізового режиму з Україною», – йдеться в повідомленні.
Під час зустрічі також було обговорено ситуацію на сході України та стан виконання Мінських домовленостей. 
Раніше повідомлялося, що новий керівник представництва Європейського союзу в Україні, посол Г’юг Мінгареллі заявив, що тема надання безвізового режиму Україні не залежить від проблем з біженцями в Європі. Проте натякнув, що робота в цьому напрямку проходить у «несприятливому середовищі».
Нагадаємо, що у Європейському парламенті не поставили на порядок денний майбутньої сесії, яка відбудеться з 24 по 27 жовтня в Страсбурзі, питання про затвердження безвізового режиму між країнами Європейського союзу та Україною. 
Читайте також: Європарламент не буде розглядати безвіз для України у жовтні Мінгареллі натякнув на протидію в ЄС щодо надання безвізового режиму Україні Міфи і реальність введення безвізового режиму для українців
Читайте також:

© Source: http://uapress.info/uk/news/show/147568
All rights are reserved and belongs to a source media.