SHARE

NewsHub
Перший віце-президент Європейської комісії Франс Тіммерманс запевнив, що ЄК підтримує запровадження безвізового режиму для українців якнайшвидше.
Про це він заявив під час зустрічі з українським міністром закордонних справ Павлом Клімкіним, повідомляє прес-служба МЗС України.
У свою чергу Клімкін наголосив, що Україна виконала усі свою зобов’язання, які були передбачені планом візової лібералізації.
Крім того, Клімкін та Тіммерманс обговорили завершення процесу ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС.
Під час зустрічі Клімкін також наголосив на необхідності збереження консолідованої позиції ЄС у питанні подальшого санкційного тиску на РФ  до моменту повного відновлення територіальної цілісності та суверенітету України.
Раніше єврокомісар Йоханнес Хан заявляв, що візи для українців  ЄС скасує вже в жовтні .
11 жовтня на сайті Європарламенту  з’явився проект порядку денного найближчої сесії , до якого не потрапило українське питання. Також в документ не включили візову лібералізацію для Грузії.
За словами глави МЗС України Павла Клімкіна, Брюссель не вніс до порядку денного майбутньої сесії Європарламенту питання про безвізовий режим з Україною  через внутрішню дискусію про те, як реагувати на міграційну кризу.

© Source: http://nv.ua/ukr/world/geopolitics/jevrokomisija-pidtrimuje-nadannja-ukrajini-bezvizovogo-rezhimu-246834.html
All rights are reserved and belongs to a source media.