Home Ukraine Україна — українською П. Порошенко дозволив контрактникам звільнитися з військової служби в особливий період

П. Порошенко дозволив контрактникам звільнитися з військової служби в особливий період

497
0
SHARE

NewsHubРеалізація підписаного Президентом закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку проходження військової служби”, як зазначається, дозволяє унормувати деякі питання, пов’язані з прийняттям, продовженням та звільненням громадян з військової служби. “Зокрема, дасть можливість військовослужбовцям, які проходять військову службу за різними видами контрактів в особливий період, за бажанням продовжити військову службу за новим контрактом або звільнитися з військової служби”, – йдеться у повідомленні.
“Це дає вам можливість завершити контракт з тими, хто вирішив повернутися додому, але разом з тим – ні на йоту не знизити боєздатність і боєготовність частин і підрозділів, в першу чергу тих, які знаходяться у зоні проведення АТО, бойових операцій із захисту нашої держави”, – звернувся Глава держави до присутніх під час підписання законів міністра оборони Степана Полторака та начальника Генерального штабу Віктора Муженка.

Continue reading...