Home Polish Polish — mix PREZYDENT TRUMP MOŻE WOJSKO AMERYKAŃSKIE ZABRAĆ Z POLSKI!?

PREZYDENT TRUMP MOŻE WOJSKO AMERYKAŃSKIE ZABRAĆ Z POLSKI!?

213
0
SHARE

NewsHubMamy informacje , że KONTYGENT wojskowy USA może po 9 – ciu miesiącach być CAŁKOWICIE WYCOFANY…. Sprzęt ma wtenczas być nam odprzedany i zostaniemy sami z niedokończoną Obroną Terytorialną…
Sztab Wyborczy Trumpa a wojska
amerykańskie w Polsce
Mając kontakt przez media społecznościowe z jednym z członków byłego Sztabu Wyborczego Trumpa rozmawialiśmy na temat ruchu wyprzedzającego Prezydenta Obamy, przedłużającego o rok sankcje ekonomiczne wobec Rosji i dotyczące obecności wojsk amerykańskich w Polsce.
Trump nie był zadowolony z ruchu Obamy podejmującego jeszcze za swojej kończącej się kadencji przedłużenie sankcji z dwumiesięcznym wyprzedzeniem.
Prezydent Trump poczuł się oszukany, gdyż ta decyzja powinna należeć do niego a do marca 2017 r. miał jeszcze dużo czasu. W sztabie wyborczym powstała taka myśl, żeby rotacyjne wojska amerykańskie w bloku wschodnim były tylko przez okres jednej zmiany , to znaczy
9 m-cy. Następnych zmian nie będą wysyłać. Ludzi zabrać do USA a sprzęt sprzedać krajom bloku wschodniego, tym bardziej że nie jest najnowszej generacji.
Co teraz będzie z Polską za 9 m-cy. Polska rozdrażniła Ruskich, wyłożyliśmy grube miliony na zabezpieczenie sprowadzenia wojsk USA do Polski, a tu może być klapa.
Może dotychczasowa koncepcja bezpieczeństwa kraju jest źle przemyślana.
Co będzie z Polską gdy za rok w takim stanie politycznym zostaniemy z nie przygotowaną armią, niekompletną Obrona Terytorialną i się ośmieszeniem się na forum europejskim.
Dlatego ponownie wracam do lekceważonej przez Ministra Obrony naszej koncepcji Totalnej Obrony Narodowej jako wariantu rozsądnego i przemyślanego konceptu bezpieczeństwa Kraju i uzbrojenia Narodu Polskiego.
Najpierw zabezpieczmy bezpieczeństwo Polski w oparciu o własne krajowe możliwości, jako najpewniejszej i najtańszej formy bezpieczeństwa a dopiero później bierzmy się za iluzoryczne i niezależne od naszej decyzji sojusznicze traktaty i umowy międzynarodowe.
W innym przypadku będzie tak jak we wrześniu 1939 r.
Komendant Naczelny PDS Jan G Grudniewski 601361962
Warszawa 17-01-2017 r.

Similarity rank: 8
Sentiment rank: 0