SHARE

Він заявив, що ЗМІ заважають йому домовитися з Путіним.
“І я сказав йому, що усвідомлюю: в політичному плані, можливо, це спроба налагодити відносини з РФ – недобре для мене. В цьому плані мені було б вигідніше так вдарити по цьому російському військовому кораблю, який пропливав в 55 км від наших берегів, щоб він буквально вистрибнув з води. І все б у цій країні сказали б: “ой, як здорово”. Але я б хотів порозумітися з Росією”, – додав Трамп.
Він вважає, що хвилі публікацій в американській пресі про Росію лише ускладнють можливість налагодити стосунки між двома країнами. Він зазначив, що йому як політику було б легше взяти жорсткий курс по відношенню до Росії, але він вибрав інший шлях і вірить, що це в інтересах США.
“Я люблю домовлятися, я добре це роблю, мені все це подобається. Можливо, мені не вдасться домовитися з Путіним. Але я хочу вам сказати, що фальшиві повідомлення ЗМІ, підготовлені вами, жахливі, фальшиві повідомлення тільки ускладнюють роботу над тим, щоб домовитися з Росією”, – заявив він на прес-конференції у Вашингтоні.
Як повідомлялося, під час телефонної розмови з президентом РФ Володимиром Путіним питання про статус Криму президентом США Дональдом Трампом не піднімалося, заявив прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков.

Similarity rank: 5.4

© Source: http://dt.ua/WORLD/tramp-doruchiv-tillersonu-nalagoditi-vidnosini-z-rosiyeyu-233620_.html
All rights are reserved and belongs to a source media.