SHARE

КИЇВ. 17 лютого. УНН. “Нафтогаз України” відсторонив від обов’язків президента “Укртрансгазу” Ігоря Прокопіва, передає УНН з …
“Нафтогаз України відсторонив від обов’язків президента „Укртрансгазу“ Ігоря Прокопіва. Процедура відсторонення передбачена статутом „Нафтогазу“, який Кабінет Міністрів України ухвалив у грудні 2016 року”, — йдеться у повідомленні.
Зазначається, що управління компанією візьме на себе перший віце-президент “Укртрансгазу” Мирослав Хімко.
Водночас у “Нафтогазі” та “Укртрансгазі” наголосили, що зміни в керівництві не вплинуть на постачання газу українським споживачам, а транзит газу продовжуватиметься в повному обсязі згідно з контрактними зобов’язаннями.
“Незалежний аудитор групи, компанія Deloitte&Touche, виявив низку порушень під час офіційної перевірки рахунків Укртрансгазу. Пізніше стосовно цих питань були проведені розслідування як зовнішнім аудитором, так і новоствореним органом внутрішнього аудиту „Нафтогазу“, який звітує аудиторському комітету наглядової ради”, — йдеться у повідомленні.
У “Нафтогазі” зазначили, що додаткові розслідування підтвердили попередньо виявлені факти та допомогли зібрати більше доказів неналежного управління в сфері закупівель. Наявні факти порушень спонукали до подальших паралельних розслідувань, що охоплюють більш широке коло питань.
“В межах докорінної реформи корпоративного управління „Нафтогаз“ запроваджує нову систему внутрішнього контролю в усіх компаніях групи. Для забезпечення дотримання відповідних політик і законодавства подібні внутрішні аудиторські перевірки зараз розпочаті в усіх дочірніх компаніях „Нафтогазу“”, — наголосили у прес-службі.

Similarity rank: 12

© Source: http://www.unn.com.ua/uk/news/1644997-i-prokopiva-vidstoronili-vid-posadi-prezidenta-ukrtransgazu
All rights are reserved and belongs to a source media.