Home Ukraine Україна — українською Ліга Європи. Далі без Шахова, але з Коноплянкою і з "Краснодаром": результати...

Ліга Європи. Далі без Шахова, але з Коноплянкою і з "Краснодаром": результати матчів середи

331
0

Сьогодні відбулися три матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ібрагімович оформив хет-трик, Луческу програв: результати матчів Ліги Європи “Сент-Етьєн” приймав на своєму полі “Манчестер Юнайтед”. Зустріч проходила на стадіоні “Жеффруа-Гишар” і завершилася перемогою…
Сьогодні відбулися три матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи.
“Сент-Етьєн” приймав на своєму полі “Манчестер Юнайтед”. Зустріч проходила на стадіоні “Жеффруа-Гишар” і завершилася перемогою гостей з рахунком 1:0.
Єдиний м’яч на 16-й хвилині записав на свій рахунок Генріх Мхітарян. На 63-й хвилині манкуніанці залишилися вдесятьох після того, як захисник Ерік Бейі отримав другу жовту картку. Перший матч завершився перемогою англійців (3:0). Таким чином, “Манчестер Юнайтед” вийшов в 1/8 фіналу, а “Сент-Етьєн” свій виступ на турнірі завершив.
В іншому матчі цієї ж стадії, який проходив паралельно, “Шальке-04” на своєму полі зіграв унічию з грецьким клубом ПАОК – 1:1.