Home Polish Polish — mix Prawdziwie "tłusty" czwartek. Zamiast mąki

Prawdziwie "tłusty" czwartek. Zamiast mąki

196
0
SHARE

Takiej interwencji w Tłusty Czwartek mało który policjant mógłby się spodziewać. Katowiccy funkcjonariusze w jednej z piekarni oprócz mąki i cukru pudru…
Policjanci z Komendy Miejskiej w Katowicach, odpowiedzialni za zwalczanie przestępczości narkotykowej, uzyskali informację, że w jednej z piekarni mogą znajdować się narkotyki. Śledczy udali się na miejsce i już na samym początku interwencji natrafili na dwie młode kobiety, które miały przy sobie amfetaminę. To jednak nie był koniec “znalezisk”.
Funkcjonariusze po wejściu do środka piekarni zauważyli, że inna z kobiet przesypuje biały proszek – nie dali się jednak zwieść pozorom, nie wierząc, że piekarze w tym miejscu rzeczywiście parają się tylko swoim zawodem. Okazało się, że wchodząc do piekarni przerwali 31-latce… porcjowanie amfetaminy, z której można było przygotować 50 działek dilerskich.
Policjanci poszli za ciosem i odkryli coś jeszcze: w szafce 30-letniego pracownika piekarni znaleźli marihuanę (później po przeszukaniu jego mieszkania okazało się, że miał w nim kilkadziesiąt działek marihuanie).
W sumie katowicka policja zatrzymała 4 osoby: trzy kobiety i jednego mężczyznę. Wszyscy zatrzymani to mieszkańcy Katowic. Wczoraj i dziś usłyszeli zarzut posiadania narkotyków, za co mogą trafić za kratki na 3 lata.

Similarity rank: 9.7
Sentiment rank: 4.6