SHARE

Екс-працівники харківського спецпідрозділу “Беркут” Андрій Хандрикін і Володимир Ріяко досі працюють в харківському управлінні Нацполіціі. Вони залишаються на службі при тому, що знаходяться в статусі обвинувачуваних. Про це “Громадському” повідомили в Генеральній…
Екс-працівники харківського спецпідрозділу “Беркут” Андрій Хандрикін і Володимир Ріяко досі працюють в харківському управлінні Нацполіціі.
Вони залишаються на службі при тому, що знаходяться в статусі обвинувачуваних. Про це “Громадському” повідомили в Генеральній прокуратурі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ГПУ прокоментували втечу беркутівців до Росії
Справу проти Хандрикіна передано до суду слідчими управління спецрозслідування Генеральної прокуратури. Його звинувачують в катуванні учасників Майдану. Це карається позбавленням волі на строк від 5 до 10 років.
Справу проти Ріяко теж уже передано до суду. Він – фігурант справи про побиття журналістів у 2015 році на блокпосту “Пісочин” в Харківській області. Прокуратура визнала його дії перевищенням влади. А нанесення ушкоджень, як перешкоджання діяльності журналістів та зловживанням повноваженнями. Це карається позбавленням волі від 3 до 5 років. Для Ріяко було обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання, але він продовжує працювати в харківській поліції.

Similarity rank: 4.3

© Source: https://gazeta.ua/articles/regions/_berkutivci-na-yakih-chekaye-sud-dosi-pracyuyut-u-policiyi/767259
All rights are reserved and belongs to a source media.