Home Polish Polish — mix CBA zatrzymało dwie osoby w sprawie przyjmowania łapówek przez Józefa Piniora

CBA zatrzymało dwie osoby w sprawie przyjmowania łapówek przez Józefa Piniora

132
0
SHARE

CBA zatrzymało dwie osoby w sprawie przyjmowania łapówek przez Józefa Piniora – Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało w poniedziałek dwie osoby podejrzane o wręczanie łapówek; zatrzymania dotyczą sprawy przyjmowania łapówek przez b. senatora Józefa Piniora – dowiedziała się PAP w źródłach
Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało w poniedziałek dwie osoby podejrzane o wręczanie łapówek; zatrzymania dotyczą sprawy przyjmowania łapówek przez b. senatora Józefa Piniora – dowiedziała się PAP w źródłach bliskich śledztwu.
Zdjęcie
Zdj. ilustracyjne / Stanisław Kowalczuk / East News
Piotr Kaczorek z Wydziału Komunikacji Społecznej CBA powiedział PAP, że zatrzymania dokonali agenci dolnośląskiej delegatury Biura. Śledztwo w sprawie b. senatora Piniora i jego asystenta prowadzi poznański zamiejscowy wydział departamentu ds. przestępczości zorganizowanej i korupcji Prokuratury Krajowej. “W tym momencie nie mogę udzielić bliższych informacji, w związku z trwającymi czynnościami” – powiedział Kaczorek.
CBA zatrzymało senatora i asystenta Jarosława W. pod koniec listopada zeszłego roku. Zatrzymano też wtedy kilkanaście innych osób podejrzewanych o wręczanie łapówek w całej sprawie. Poznański sąd prawomocnie oddalił wniosek prokuratury o aresztowanie b. senatora, który deklaruje, że udowodni w sądzie swą niewinność.

Similarity rank: 3.1
Sentiment rank: -0.6