Home Polish Polish — mix Zwłoki kobiety w stawie przy szpitalu psychiatrycznym w Tworkach

Zwłoki kobiety w stawie przy szpitalu psychiatrycznym w Tworkach

132
0
SHARE

Policja w Pruszkowie (woj. mazowieckie) została poinformowana w środę około godz. 12:40 o znalezieniu ciała w stawie na terenie szpitala psychiatrycznego w Tworkach. Zwłoki wyłowili strażacy. Na miejscu jest policja i prokurator.
– Informację o zwłokach na terenie szpitala psychiatrycznego w Tworkach otrzymaliśmy od policji. Na miejsce zdarzenia jechaliśmy przez teren szpitala. Jest tam kilka niewielkich zbiorników wodnych. W jednym z nich były zwłoki – powiedział starszy kapitan Karol Kroć, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej państwowej Straży pożarnej w Pruszkowie (woj. mazowieckie).
W akcji wyłowienia ciała brał udział jeden zastęp pruszkowskiej straży pożarnej liczący sześciu strażaków.
W bliskim sąsiedztwie Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza znajdują się Stawy Pęcickie. Bliżej szpitala, po drugiej stronie kanału Utrata są także inne, niewielkie zbiorniki wodne.
– Informację o tym, że prawdopodobnie w stawach na terenie szpitala w Tworkach pływają zwłoki, dostaliśmy około godz. 12:40 – powiedziała polsatnews.pl st. aspirant Karolina Kańka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.
– Na miejscu ustalono, że to ciało kobiety – powiedziała st. asp. Kańka.
Poinformowała także, że na miejscu zdarzenia trwają oględziny policji i prokuratury.
Policja nie udziela szczegółowych informacji na temat tego zdarzenia.
Tożsamość kobiety, okoliczności i przyczynę śmierci ustali śledztwo prokuratury. Nieoficjalnie wiadomo, że będzie przeprowadzona sekcja zwłok zmarłej.
polsatnews.pl

Similarity rank: 2.1
Sentiment rank: 1.4