SHARE

Бойовики блокують проведення ремонтно-відновлювальних робіт цивільної інфраструктури поблизу лінії розмежування сторін на Донбасі. Про це йдеться в…
Бойовики блокують проведення ремонтно-відновлювальних робіт цивільної інфраструктури поблизу лінії розмежування сторін на Донбасі. Про це йдеться в заяві української сторони СЦКК на сторінці прес-центру штабу військових в Facebook, передає телеканал “112 Україна”.
Відзначається, що на фенольному заводі в населеному пункті Новгородське Донецької області, на території, підконтрольній уряду України, вже давно необхідно провести роботи з посилення протиаварійного захисту дамби шламонакопичувача. У разі її руйнування значна кількість шкідливих речовин, що містять фенол, сірчану кислоту і нафтопродукти, можуть потрапити в річки Кривий Торець, а далі в Сіверський Донець, який є одним з небагатьох джерел питної води для всієї Луганської області.
Аналогічна ситуація склалася з дамбою ставу-накопичувача стічних вод свинарського господарства “Бахмутський аграрний союз” в н.п. Новолуганське. Затримка з ремонтом обох об’єктів може призвести до екологічної катастрофи і спалаху інфекцій. Проблема полягає в тому, що ці дамби перебувають в безпосередній близькості від лінії розмежування сторін – в зоні досяжності обстрілів з будь-яких видів зброї бойовиків.
Разом з тим, більше півроку не вдається відновити електропостачання н.п. Зайцеве (Жованка) Донецької області і запустити газорозподільну станцію в н.п. Мар’їнка. В даний час ця станція не працює. В результаті чого, 26 тис жителів Мар’їнки і сусідній Красногорівки, 6 шкіл та 5 дитячих дошкільних установ не забезпечені газом для побутових потреб і не мають опалення в зимовий період. Також змушені простоювати “Красногорівський вогнетривкий завод”, “Мар’їнський хлібозавод” та Мар’їнське молочне підприємство “Лактіс”.
У список об’єктів, що потребують відновлення, ремонту або обстеження слід також додати водовід, який забезпечує технічною водою Авдіївський коксохімічний завод, водопровід Горлівка-Торецьке та інші.

© Source: http://ukr.segodnya.ua/regions/donetsk/boeviki-blokiruyut-vosstanovlenie-grazhdanskoy-infrastruktury-na-donbasse-sckk-1022596.html
All rights are reserved and belongs to a source media.