SHARE

Десантникам на Донбас передадуть партію танків Т-80 – Новости – Порошенко Петро – Донбас – танки
Чергову партію танків Т-80 передадуть підрозділам десантних військ Збройних сил України на передову в зону проведення антитерористичної операції (АТО) на Донбасі. Про це у Facebook повідомив президент України Петро Порошенко.
“Чергова партія красенів-танків Т-80 буде відправлена Високомобільним десантним військам України на передову! Працюємо далі для зміцнення нашої обороноздатності”, – зазначив Порошенко.
Чергова партія красенів-танків Т-80 буде відправлена Високомобільним десантним військам України на передову! Працюємо далі для зміцнення нашої обороноздатності. #GloryToUkraine
Опубліковано Петром Порошенком 19 травня 2017 р.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що “Укроборонпром” підготував для десантників нову партію танків Т-80. Зокрема, “Харківський бронетанковий завод” провів комплекс дій по відновленню двигуна, трансмісії, ходової частини, електронного устаткування, системи управління вогню, підвищення захисту машини, а також інших робіт.
“За результатом ремонту, кожен танк пройшов приймально-здавальні випробування на полігоні, під час якого були перевірені всі системи танка, включаючи виконання стрільб і пробіг на 100 кілометрів в спеціальному танкодромі”, – йдеться в повідомленні.
Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome

© Source: https://www.rbc.ua/ukr/news/poroshenko-anonsiroval-peredachu-ocherednoy-1495265105.html
All rights are reserved and belongs to a source media.