Home Ukraine Україна — українською Барселона завершила сезон перемогою у фіналі Кубка Іспанії

Барселона завершила сезон перемогою у фіналі Кубка Іспанії

220
0

Завдяки голу Ліонеля Мессі каталонці вийшли вперед на 30-й хвилині матчу, але пропустили у відповідь через кілька хвилин. Неймар і Пако Алькасер сво…
Каталонська Барселона обіграла Алавес у фіналі Кубка Іспанії.
Неймар і Пако Алькасер своїми голами дотиснули Алавес в кінці першого тайму, довівши свою перевагу над суперником.
Зазначимо, що цей матч став останнім для тренера Барселони Луїса Енріке на своєму посту.
Барселона — Алавес 3: 1 Голи: Мессі, 30, Неймар, 45, Алькасер, 45+3 — Ернандес, 33
Барселона: Сілессен — Маскерано (Гомеш, 11) , Піке, Умтіті, Альба — Іньєста, Бускетс, Ракітіч (Відаль, 83) — Мессі, Алькасер, Неймар
Алавес: Пачеко — Вігарай, Елі, Феддал, Тео Ернандес (Ромеро, 79) — Ману Гарсія, Маркос Льоренте — Ортега (Камараса, 59) , Феменія, Ібай Гомес (Собріно, 59) — Дейверсон
Попередження: Умтіті, Мессі, Іньєста — Ортега, Ману Гарсія, Елі, Собріно, Дейверсон