SHARE

Свідки повідомили про масові страти, скоєні бойовиками ДНР/ЛНР і військовими РФ на Донбасі Відомо про факти масштабних убивств у містах Слов’янськ, Горлівка, Макіївка та в районі Іловайська
Свідки у кримінальному провадженні за фактами вчинення на території Донецької та Луганської областей членами терористичних організацій “ДНР” и “ЛНР” широкомасштабних і систематичних порушень законів і правил ведення війни повідомили про масові страти, скоєні бойовиками “ДНР/ЛНР” і військовими РФ на Донбасі. Про це свідчить відповідь Генеральної прокуратури України на запит РБК-Україна.
“Зокрема, потерпілі повідомили, що вони були свідками вбивства 134 військовослужбовців і цивільних осіб, 121 з яких наразі не ідентифіковано. Вдночас у ході розслідування виявлено факти вбивства військовослужбовцями Збройних сил Російської Федерації та учасниками терористичних організацій “ДНР” і “ЛНР” полонених військовослужбовців і цивільних осіб. На цей час з показань допитаних потерпілих ідентифіковано 13 осіб, які були вбиті учасниками терористичних організацій “ДНР” і “ЛНР”, – зазначено у відповіді.
Зазначено, що на цю хвилину в досудовому розслідуванні допитано в якості потерпілих понад 900 осіб, які безпосередньо утримувалися в полоні і зазнавали тортур, катування та нелюдського поводження з ними з боку представників терористичних організацій.
Підкреслюється, що, згідно з показаннями, мали місце факти масових вбивств у містах Слов’янськ, Горлівка, Макіївка та в районі міста Іловайськ Донецької області.
На причетність до скоєння зазначених злочинів наразі слідчим чином перевіряється понад десять осіб з числа бойовиків терористичних організацій “ДНР” і “ЛНР” і військовослужбовців Збройних сил РФ.
Як повідомлялося, за даними МОЗ, станом на 27 травня з початку 2017 року в зоні АТО загинули 98 українських військових.

© Source: https://ua.112.ua/ato/viiskovi-rf-i-boiovyky-dnrlnr-neodnorazovo-zdiisniuvaly-masovi-straty-na-donbasi-svidky-396650.html
All rights are reserved and belongs to a source media.