SHARE

Хабар у розмірі 200 тисяч доларів чоловік нібито отримав за вирішення питання з ліцензування видобутку бурштину. – Новини – Український тиждень, Тиждень.ua
Детективи НАБУ затримали охоронця народного депутата БПП Бориса Розенблата під час отримання хабара. Про це повідомив нардеп БПП Сергій Лещенко.
За словами політика, хабар у розмірі 200 тисяч доларів чоловік нібито отримав за вирішення питання з ліцензування видобутку бурштину.
Водночас сам нардеп Розенблат заявляє, що затримання — це провокація.
Читайте також: На Закарпатті викрили схему хабарництва за участю мера, депутатів і посадовців міськради
«Хочу сам зрозуміти, що відбувається. Все відбувалося за моєю спиною. Звинувачують у тому, що мій охоронець отримав 200 тисяч доларів. Йому всунули якусь сумку і сказали, що це передається мені. Потім було НАБУ», – сказав він в коментарі Житомир.info .
«Моя позиція така – це провокація, причому планувалася вона давно. Будемо чекати, коли розберуться, і діяти в рамках законодавства», – заявив нардеп, зазначивши, що НАБУ його не допитувало.
Джерела у НАБУ “Українській правді” повідомили, що деталі справи розкриють лише у вівторок.
«Це дійсно важливо. Все дуже серйозно, але потрібно зачекати», – повідомили у відомстві.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Хмельницькій області працівники Національної поліції та Національного антикорупційного бюро України затримали на хабарі посадовця обласної ради у приміщенні власного готелю. Чиновник вимагав від керівника комунального підприємства хабар у розмірі 50 тисяч доларів за виконання певних умов «договору».

© Source: http://tyzhden.ua/News/194902
All rights are reserved and belongs to a source media.