SHARE

Протоколів на них не складали, лише провели профілактичні бесіди. – Новини – Український тиждень, Тиждень.ua
Шістьох активістів, які були затримані поліцією під час Маршу рівності у Києві, відпустили. Про це повідомила прес-секретар столичного управління поліції Оксана Блищик.
«Усіх відпустили, встановили, хто ці люди, відібрали пояснення, провели профілактичні бесіди», – вказала Блищик.
Вона додала, що жодних адміністративних протоколів щодо затриманих складено не було.
Раніше сьогодні повідомлялось, що шістьох осіб, які намагались прорвати «кордон» силовиків на Марші рівності у Києві, поліція відвезла до Шевченківського райуправління поліції. Повідомлень про напади на учасників маршу в час його проведення поліція не отримувала, водночас двоє поліцейських зазнали легких травм.
Як повідомлялося, у Києві 18 червня пройшов четвертий “Марш рівності”, організований для привернення уваги до прав ЛГБТ. Близько 2 тисяч учасників під посиленою охороною поліції пройшли від Будинку вчителя на вул. Володимирській до площі Льва Толстого. Противники маршу намагалися зупинити ходу, дорогою виникло кілька дрібних сутичок, проте обійшлося без значних провокацій.
В оргкомітеті «КиївПрайд» повідомили, що після маршу двох його учасників побили поблизу станцій метро Контрактова площа та Петрівка, одного з нападників затримали. Ще в одного чоловіка біля площі Льва Толстого намагалися зірвати браслет з ЛГБТ-символікою.

© Source: http://tyzhden.ua/News/194800
All rights are reserved and belongs to a source media.