SHARE

держава від 20 червня
Президент Петро Порошенко розпочав свій робочий візит до США з вшанування жертв Голодомору 1932-33 років в Україні та спілкування з місцевою українською громадою. Зокрема, Петро Порошенко зустрівся з митрополитом Антонієм (Щербою) , першоієрархом Української Православної Церкви у США (Константинопольський Патріархат) та іншими священнослужителями, повідомляється на сайті УПЦ в США.
«Більшість у світі не знали, де є Україна, не кажучи вже про Голодомор. А сьогодні не знайти в світі людини, яка б нас не любила, не поважала і не віддавала данину нашому народу», – зазначив Президент.
Глава української держави зазначив, що Україна пройшла велику відстань, незважаючи на шалені випробування, і подякував українській громаді США за значні зусилля і єдність.
«Все, що відбувається зараз в Україні, є в серці діаспори. Ми це відчуваємо. І нам не потрібно звертатись за допомогою – діаспора і так робить все, що може», – сказав Президент.
Петро Порошенко зазначив, що завдяки зусиллям української громади військові, що отримали поранення в АТО, отримують у США необхідну підтримку і допомогу у лікуванні та реабілітації.

© Source: https://religions.unian.ua/state/1985944-prezident-ukrajini-ta-glava-upts-v-ssha-vshanuvali-pamyat-jertv-golodomoru-v-ukrajini.html
All rights are reserved and belongs to a source media.