SHARE

Молодик повернувся із КНДР у комі.
КНДР відповідальна за смерть студента, якого утримувала у в’язниці.
Про це йдеться у відповідній заяві Держдепу США.
Держсекретар США Рекс Тіллерсон висловив співчуття родині та близьким померлого. “Ми вважаємо, що Північна Корея відповідальна за незаконне ув’язнення Отто Вормбира, і вимагаємо звільнити решту трьох американців, які незаконно затримані”, – заявив Тіллерсон.
Згідно з заявою, президент США Дональд Трамп також засудив “жорстокість північнокорейського режиму” і висловив рішучість запобігати таким трагедіям.
“США знову засуджують жорстокість північнокорейського режиму, коли ми оплакуємо його останню жертву”, – йдеться в заяві.
Студент помер через тиждень після свого повернення на батьківщину.
Нагадаємо, що Вормбира затримали 2 січня 2016 року за спробу вкрасти транспарант з пропагандистським гаслом зі свого готелю в Пхеньяні. Верховний суд Північної Кореї засудив студента з США до 15 років у виправно-трудовій колонії. Після суду він визнав свою провину.
Його звільнили через рік. Батьки молодика раніше заявили, що їх син рік провів у ком і. Влада КНДР запевняла, що у Вормбира був діагностований ботулізм, проте американські лікарі не підтвердили цю інформацію.

© Source: https://tsn.ua/svit/ssha-zvinuvatili-kndr-u-smerti-studenta-yakogo-pivnichna-koreya-trimala-u-v-yaznici-948247.html
All rights are reserved and belongs to a source media.