SHARE

Українська делегація на чолі з Президентом України Петром Порошенком зустрінеться з керівництвом Світового Банку та Міжнародного…
КИЇВ. 20 червня. УНН. Українська делегація на чолі з Президентом України Петром Порошенком зустрінеться з керівництвом Світового Банку та Міжнародного валютного фонду в США. Про це на своїй сторінці у Facebook написав міністр фінансів України Олександр Данилюк, передає УНН.
“У нас важливе завдання – донести позицію України до наших партнерів в США. Також проведемо зустрічі з керівництвом Світового Банку та МВФ”, – написав О. Данилюк.
Крім цього, за словами міністра, в української делегації на чолі з Президентом України Петром Порошенком у Вашингтоні запланована низка зустрічей.
Як повідомляв раніше УНН, міністр оборони США Джеймс Меттіс 20 червня зустрінеться в Пентагоні з Президентом України Петром Порошенко.
Нагадаємо, офіційний представник Білого дому Шон Спайсер заявив, що Президент України Петро Порошенко зустрінеться у Вашингтоні з віце-президентом США Майком Пенсом. Раніше повідомлялося, що П. Порошенко відбув до США з робочим візитом. Крім того, президент США Дональд Трамп збирається зайти на короткий час на зустріч Президента України Петра Порошенка і віце-президента США Майка Пенса у вівторок.

© Source: http://www.unn.com.ua/uk/news/1671789-ukrayinska-delegatsiya-u-ssha-zustrinetsya-z-kerivnitstvom-mvf-i-svitovogo-banku-o-danilyuk
All rights are reserved and belongs to a source media.