Home Polish — mix Beata Tyszkiewicz miała zawał. Konieczna była operacja

Beata Tyszkiewicz miała zawał. Konieczna była operacja

264
0
SHARE

Beata Tyszkiewicz miała zawał. Konieczna była operacja – Beata Tyszkiewicz trafiła do szpitala. Słynna polska aktorka i jurorka programu “Taniec z gwiazdami” przeszła zawał. Potrzebna była operacja – informuje “Super Express”.
Beata Tyszkiewicz trafiła do szpitala. Słynna polska aktorka i jurorka programu “Taniec z gwiazdami” przeszła zawał. Potrzebna była operacja – informuje “Super Express”.
Zdjęcie
Beata Tyszkiewicz miała zawał / Mariusz Grzelak / Reporter
78-letnia aktorka miała bóle w klatce piersiowej. Konieczna była operacja udrożnienia tętnicy wieńcowej. Jak podaje “Super Express”, zabieg przebiegł bez żadnych komplikacji. Jedna z największych dam polskiego kina wraca do sił i być może będzie mogła wyjść ze szpitala w przyszłym tygodniu.
Beata Tyszkiewicz to aktorka filmowa i teatralna. Na srebrnym ekranie zadebiutowała jako uczennica – w 1957 r. w ekranizacji “Zemsty” w reżyserii Antoniego Bohdziewicza. Wcieliła się w postać Klary. W następnych dekadach zagrała w niemal stu filmach, m.in. w obrazach “Marysia i Napoleon”, “Popioły”, “Noce i dnie”, “Śmierć dziecioroba”, “Seksmisja” czy “Wszystko na sprzedaż”. Jest członkinią Narodowej Rady Kultury 1 i 2 Kadencji oraz Fundacji Kultury Polskiej wspomagającej kulturę polską w kraju i za granicą, w której od 1994 r. pełni funkcję prezesa zarządu. Aktorka była jedną z jurorów programu “Taniec z gwiazdami” emitowanego na antenie telewizji TVN, a obecnie “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” w telewizji Polsat.

Continue reading...