Home Polish Polish — mix Chciał otworzyć drzwi boeinga w trakcie lotu i pobił członków załogi

Chciał otworzyć drzwi boeinga w trakcie lotu i pobił członków załogi

301
0
SHARE

Agresywny 23-latek próbował otworzyć drzwi boeinga 737 linii Delta Airlines podczas lotu z Seattle do Pekinu. Zanim zajęli się nim pracownicy linii lotniczych zdołał już przekręcić odpowiednią dźwignię. Potem mężczyzna zaatakował innego pasażera butelką z czerwonym winem. Z powodu agresywnego zachowania 23-latka samolot został zawrócony…
Agresywny 23-latek próbował otworzyć drzwi boeinga 737 linii Delta Airlines podczas lotu z Seattle do Pekinu. Zanim zajęli się nim pracownicy linii lotniczych zdołał już przekręcić odpowiednią dźwignię. Potem mężczyzna zaatakował innego pasażera butelką z czerwonym winem. Z powodu agresywnego zachowania 23-latka samolot został zawrócony na lotnisko do Seattle.
Załoga samolotu linii Delta Air Lines nie mogła zapanować nad agresywnym 23-latkiem podczas lotu z Seattle do Pekinu. Po pierwszej godzinie podróży 23-letni Joseph Daniel Hudek z Florydy – nagle znalazł się przy drzwiach wejściowych i próbował je otworzyć. Przekręcił nawet dźwignię awaryjnego otwierania drzwi i zdążył ją odblokować.
Dwaj członkowie załogi w ostatniej chwili odsunęli go od wejścia i wezwali pomoc. Wtedy 23-latek uderzył jednego ze stewardów w twarz, a asystującemu pasażerowi rozbił butelkę wina na głowie. Zdesperowany pracownik linii lotniczych Delta Airlines, również za pomocą butelek z winem próbował obezwładnić agresora. Mimo to pasażer nie chciał się uspokoić. Krzyczał do obsługi: “Czy wy w ogóle wiecie kim jestem?”. Jak podaje CNN, według ich informacji 23-latek podróżował z biletem, który jest przyznawany rodzinom pracowników linii lotniczych. Załoga obezwładniła 23-letniego Josepha dopiero po kilku minutach z pomocą innych pasażerów.
Z powodu incydentu kapitan musiał zawrócić samolot na lotnisko do Seattle. Pasażer i członek załogi zostali ranni w wyniku ciosów zadanych butelkami. 23-letni Joseph Hudek siłą został wyprowadzony z samolotu. Policjanci aresztowali go od razu po wylądowaniu. Za swoje wybryki odpowie przed sądem. Grozi mu nawet 20 lat więzienia i kara w wysokości 250 tys. dolarów.
Zobacz także:
Tak się produkuje cyborgi do uprawiania seksu. Te zdjęcia napawają obawą
Świat sądził, że rozbiła się samolotem. Ale odnaleźli to zdjęcie…
Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!

Continue reading...