Home Polish Polish — mix Prognoza pogody na dziś: ciepły pierwszy dzień świąt. Miejscami nawet 10 stopni

Prognoza pogody na dziś: ciepły pierwszy dzień świąt. Miejscami nawet 10 stopni

134
0
SHARE

W pierwszy dzień świąt nie rozstawajmy się z parasolami. W całym kraju możemy spodziewać się przelotnych opadów deszczu. Temperatura dojdzie nawet do 10 stopni…
W pierwszy dzień świąt nie rozstawajmy się z parasolami. W całym kraju możemy spodziewać się przelotnych opadów deszczu. Temperatura dojdzie nawet do 10 stopni Celsjusza.
Ślisko na drogach w całej Polsce – 25-12-2017
W poniedziałek kierowcy powinni przygotować się na opady deszczu. Apelujemy więc o ostrożność, bo na drogach będzie ślisko. czytaj dalej Poniedziałek przyniesie ze sobą przelotne opady deszczu. Słupki termometrów wskażą nawet od 7 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 10 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Zachodni wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, okresami powieje z prędkością w granicach od 40 do 60 kilometrów na godzinę. Na Wybrzeżu porywy osiągną prędkość do 80 km/h. Ciśnienie wzrośnie, w południe wyniesie 1003 hPa.
Warunki biometeorologiczne
Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne. Wiąże się to z dość wysoką wilgotnością powietrza, które przekroczy 90 procent na wschodzie oraz północnym wschodzie Polski i jedynie na południowym zachodzie spadnie poniżej 80 procent. Będzie wietrznie, ale i tak odczujemy termiczny komfort. W całym kraju pogoda wpłynie na nasze samopoczucie niekorzystnie.
Wideo
Warunki biometeorologiczne na poniedziałek Prognoza dla poszczególnych miast
TRÓJMIASTO
Pochmurno. Należy spodziewać się deszczu. Słupki termometrów wskażą do 8 stopni Celsjusza. Zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny, o prędkości w porywach do 60 km/h. Ciśnienie wzrośnie, w Gdańsku w południe wyniesie 1009 hPa.
KRAKÓW
Śnieg po świętach, silny wiatr i deszcz. Prognoza na najbliższe dni – 24-12-2017
W najbliższych dniach na termometrach zobaczymy od 2 do 10 stopni Celsjusza. Choć – jak na zimę – będzie ciepło, powieje też dość silny wiatr. Nie zabraknie deszczu, śniegu możemy spodziewać się dopiero w piątek. czytaj dalej Przelotnie spadnie deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 7 stopni Celsjusza. Zachodni wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, w porywach osiągnie do 60 km/h. Ciśnienie będzie się wahało, w południe wyniesie 991 hPa.
POZNAŃ
Przelotnie popada deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie do 8 stopni Celsjusza. Wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h. Ciśnienie wzrośnie, w południe wyniesie 1006 hPa.
WARSZAWA
Pochmurno z przejaśnieniami i przelotny deszcz. Termometry wskażą do 9 stopni Celsjusza. Zachodni wiatr umiarkowany i dość silny, okresami w porywach 40-60 km/h. Ciśnienie wzrośnie, w południe wyniesie 1003 hPa.
WROCŁAW
Pochmurno z przejaśnieniami i opadami deszczu. Termometry wskażą do 9 stopni Celsjusza. Powieje zachodni wiatr, umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h. W południe ciśnienie wyniesie 1005 hPa, po czym będzie się wahało.

Continue reading...