Home Ukraine Україна — українською Тренер "Роми" прокоментував поразку в Харкові

Тренер "Роми" прокоментував поразку в Харкові

326
0

Головний тренер “Роми” Еусебіо Ді Франческо прокоментував поразку від “Шахтаря” (1:2) в першому матчі 1/8 финалу Ліги чемпіонів. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ми не будемо захищати цей результат” – тренер “Шахтаря” про матч з “Ромою” “Зрозуміло, що 1:2 – це не той результат, якого ми…
Головний тренер “Роми” Еусебіо Ді Франческо прокоментував поразку від “Шахтаря” (1:2) в першому матчі 1/8 финалу Ліги чемпіонів.
“Зрозуміло, що 1:2 – це не той результат, якого ми хотіли. Але давайте не забувати, що в першому таймі ми зіграли чудово. “Шахтар” – дуже хороша команда. Сьогодні все вирішили дрібниці.
Сьогодні на полі були дві “Роми”. У першому таймі ми грали так, щоб створювати проблеми супернику, а в другому – лише оборонялися.