Home Ukraine Україна — українською Кольченко готовий до голодування та звернувся до Путіна з вимогою звільнити Сенцова

Кольченко готовий до голодування та звернувся до Путіна з вимогою звільнити Сенцова

98
0
SHARE

Незаконно ув’язнений у Росії українець Олександр Кольченко написав листа засудженому російським судом режисеру Олегу Сенцову, який оголосив голодування заради звільнення українських політв’язнів, і заявив про готовність підтримати його в разі необхідності
Про це повідомив у Facebook журналіст Антон Наумлюк із посиланням на адвоката Кольченка Світлану Сидоркіну.
“Олександр Кольченко написав листа Олегу Сенцову, який дев’ятий день тримає голодування з вимогою звільнити з російських в’язниць усіх українських політв’язнів. Побоюючись, що цензура не пропустить лист, він докладно розповів про його зміст адвокату Світлані Сидоркіній, яка відвідала його сьогодні в Копейській колонії”, – повідомив Наумлюк.
За словами адвоката, Кольченко не погодився з методом Сенцова, оскільки вважає, що російська влада не цінує власну репутацію та не задовільнятиме вимоги режисера, в разі необхідності вдаючися до примусового годування.
“У листі він написав, що на його думку голодування може бути ефективним тільки в тому випадку, якщо держава цінує свою репутацію. Вважає, що у випадку з Олегом Росія може проігнорувати його голодування, не даючи померти, просто застосувати примусове годування і відправити його на психіатричну експертизу.

Continue reading...