Російсько-терористичні війська протягом минулої доби, 16 травня, 66 разів обстріляли позиції українських військових в Донбасі. Незважаючи на раніше досягнуті домовленості про припинення вогню,…
Російсько-терористичні війська протягом минулої доби, 16 травня, 66 разів обстріляли позиції українських військових в Донбасі. Незважаючи на раніше досягнуті домовленості про припинення вогню, обстріли бойовиками позицій бійців Операції Об’єднаних сил не припиняються. Активні бойові дії тривали вздовж усієї лінії зіткнення, ситуація на сході України ускладнилася.
Зокрема, минулої доби терористи 25 разів відкривали вогонь з артилерії, мінометів і реактивних систем залпового вогню БМ-21 “Град”. Поточної доби обстановка на лінії зіткнення залишається контрольованою бійцями ЗСУ.
На луганському напрямку активні бої точилися неподалік Новозванівки та Троїцького. На вогонь ворожих снайперів українські захисники відповіли ефективними контрснайперськими заходами.
На донецькому напрямку окупанти активізувалися у районі Луганського, Світлодарська, Новолуганського та Майорська. Не припиняються бойові дії поблизу Авдіївської промзони та Опитного.

Continue reading...