Home Ukraine Україна — українською Швейцарія у фіналі ЧС-2018 з хокею програла шведам в серії буллітів

Швейцарія у фіналі ЧС-2018 з хокею програла шведам в серії буллітів

137
0

У столиці Данії Копенгагені наприкінці доби 20 травня, завершився 82-й чемпіонат світу з хокею 2018 року. У вирішальній грі турніру Швеція – Швейцарія основний час та овер-тайм (загалом – 80 хвилин чистого ігрового часу) сильнішого не виявив – 2:2. А в післяматчевій серії булітів удача була на стороні «Тре Крунур».
До сенсації залишався крок. Так, перемога Швейцарії була б сенсацією, але не випадковістю. На шляху до фіналу альпійці обіграли у плей-оф головних фаворитів – фінів і канадців. І ледь не прибрали зі свого шляху третього ключового претендента на головний трофей – збірну Швеції.
Швейцарці здивували з самого початку. Статус матчу їх не знітив. Команда Патріка Фішера грала в притаманний собі атлетичний хокей, нав’язуючи суперникові боротьбу на всіх клаптиках майданчика. Очікуваного домінування чинних чемпіонів у дебюті гри не було. І те, що швейцарці відкрили рахунок, теж дивиною не виглядало. Результативну атаку, наважившись на індивідуальний прохід, ініціював Енцо Корві. Його кидок Андерс Нільссон відбив, але Ніно Нідеррайтер, підтримавши наступ з глибини, шансів голкіперові не залишив.
Щоправда, відігралися шведи дуже швидко: сильним кидком з середньої відстані верхній кут воріт вразив Ґустав Нюквіст – 1:1.
Після перерви ситуація на льоду не змінилася. Кожна зі сторін гнула свою лінію. Як не намагалися більш технічні і значно досвідченіші шведи змінити хід гри на свою користь, нічого їм не вдавалося. Більше того, Тімо Майєр, реалізувавши більшість, удруге в матчі вивів альпійців уперед 2:1.