Home Polish Polish — mix Gdzie oglądać mecze reprezentacji Polski za darmo? Do wyboru jest kilka opcji

Gdzie oglądać mecze reprezentacji Polski za darmo? Do wyboru jest kilka opcji

126
0
SHARE

Mecze reprezentacji Polski m.in. na mundialu w Rosji 2018 będzie można obejrzeć za darmo w TVP1 i TVP2. Jednak na tym się opcje nie kończą, bowiem zmagania drużyny Adama Nawałki będzie można również obejrzeć bez dodatkowym opłat w internecie.
Mecze reprezentacji Polski będzie można obejrzeć za darmo na kilka sposobów. • Fot. Mieczysław Michalak / Agencja Gazeta Kamil Dachnij 24 maja 2018 P olskich kibiców piłki nożnej czeka prawdziwe święto tego lata. “Orły Nawałki” już 19 czerwca zagrają swój pierwszy mecz na mundialu w Rosji. Zanim do tego dojdzie, biało-czerwoni rozegrają wcześniej dwa mecze towarzyskie. W obu przypadkach bez problemu będzie można obejrzeć naszą reprezentację za darmo.
To będzie dobry sprawdzian dla Polaków przed mundialem. 8 czerwca o godz. 20:45 na Inea Stadionie w Poznaniu podopieczni Adama Nawałki zagrają z Chile. Za to 12 czerwca na PGE Narodowym zmierzą się z Litwą. To spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00. Oba mecze będzie można obejrzeć za sprawą TVP1. Stream online za darmo udostępni sport.tvp.pl. To właśnie po meczu z Litwą dzień później kadra wyleci do bazy w Soczi, gdzie będzie stacjonowała podczas MŚ 2018 w Rosji. Transmisja mundialu
Polacy rozbudzili u kibiców ogromne apetyty po znakomitych występach w Euro 2016, stąd oczekiwania przed ich występami są ogromne. Drużyna przewodzona przez Roberta Lewandowskiego rywalizację na mundialu rozpocznie meczem z Senegalem, który odbędzie się 19 czerwca, czyli 5 dni po oficjalnym rozpoczęciu turnieju. W całych MŚ zostaną rozegrane 64 mecze na 12 stadionach. O tytuł mistrza świata w piłce nożnej będą się bić 32 reprezentacje narodowe. Dobrą wiadomością jest fakt, że każde ze spotkań zostanie pokazane w telewizji całkowicie za darmo. Wyemituje je TVP1 i TVP2.
Na tym dobre wieści się nie kończą, bowiem darmowa transmisja online z MŚ 2018 w Rosji będzie dostępna za sprawą sport.tvp.pl. Dotyczy to wszystkich 64 spotkań. Co więcej, w kanale TVP 4K kibice dostaną możliwość obejrzenia 52 mecze w najwyższej jakości 4K (m.in. mecz otwarcia mistrzostw, wszystkie spotkania polskiej reprezentacji, 40 spotkań grupowych oraz mecze fazy pucharowej).
Jest jeszcze jedna opcja. Klienci Orange TV będą mogli oglądać wszystkie mecze bez dodatkowych opłat w 4K już od 14 marca. Operator udostępni je na zasadach sublicencji. Wystarczy mieć dekoder Samsung ICU100 4K UHD oraz połączenie światłowodowe – w tym momencie sygnał w najlepszej jakości dociera do ok. 120 tys. klientów Orange. Z kolei CANAL+ 4K Ultra HD pokaże na wyłączność 12 meczów. Ambitne plany TVP
Prezes Jacek Kurski już dwa lata temu zapowiedział, że TVP nie ominie żadnego meczu biało-czerwonych, a także tych związanych z mundialami 2018 i 2022 roku oraz Euro 2020. – Nie ma wielkiej telewizji bez wielkiej piłki. Jestem szczęśliwy z tego powodu. Piłka to nie jest tylko wymiar sportowy, piłka to także wymiar patriotyczny, a nowoczesny patriotyzm to jest właśnie piłka narodowa – powiedział. W latach 2018-2022 TVP pokaże w sumie 227 meczów, w tym m.in. 24 spotkania “Orłów Nawałki” w eliminacjach ME 2020 i MŚ 2022 oraz 16 w eliminacjach Ligii Narodów UEFA (2018-2019 oraz 2020-2021).

Continue reading...