Home Polish Polish — mix Kuba. Kolejna ofiara katastrofy lotniczej

Kuba. Kolejna ofiara katastrofy lotniczej

174
0
SHARE

W piątek Samolot Boeing 737 linii Cubana de Aviacion rozbił się podczas startu z lotniska Jose Marti w Hawanie. Na pokładzie była ponad setka pasażerów. Jedna z trzech kobiet, które przeżyły katastrofę,
Tym samym liczba ofiar katastrofy Boeinga 737 w Hawanie wzrosła do 111 osób. Jak podaje telewizja państwowa od czasu katastrofy 23-latka pozostawała w stanie śpiączki i do końca nie odzyskała świadomości.
Oprócz niej katastrofę samolotu przeżyły jeszcze dwie kobiety: 19-letnia Maylen Diaz z Holguin we wschodniej części Kuby oraz 39-latka Emiley Sanchez, która również pochodzi z tego miasta.
Samolot kubańskiej linii miał odbyć lot do miasta Holugin, który znajduje się na wschodzie kraju. Boeing 737 rozbił się tuż po starcie z lotniska im. Jose Marti w Hawanie. Radio Habana Cuba podaje, że samolot runął na autostradę obok portu lotniczego.
Większość pasażerów stanowili Kubańczycy, a załogę – Meksykanie. Wśród pasażerów było pięciu obcokrajowców. MSZ Argentyny poinformowało, że w katastrofie w Hawanie zginęło dwóch obywateli tego kraju.
Przyczynę katastrofy ma ustalić powołana w tym celu specjalna komisja.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło: Twitter / CNN

Continue reading...