Home Ukraine Україна — українською Російські військові в Придністров'ї провели неузгоджені навчання – місія ОБСЄ в Молдові

Російські військові в Придністров'ї провели неузгоджені навчання – місія ОБСЄ в Молдові

229
0
SHARE

Місія ОБСЄ в Молдові висловила стурбованість у зв’язку з проведенням 14-15 серпня російськими військовими неузгоджених навчань, що включають форсування річки, в Зоні Безпеки. Проведення військових навчань в Зоні безпеки Молдови вимагає дозволу Об’єднаної контрольної комісії, якого не було.
Місія ОБСЄ в Молдові висловила стурбованість у зв’язку з проведенням 14-15 серпня російськими військовими неузгоджених навчань, що включають форсування річки, в Зоні Безпеки.
Про це повідомляє прес-служба представництва СММ ОБСЄ в Молдові.
У відповідності зі своїм мандатом, Місія ОБСЄ направила своїх співробітників у відповідну частину Зони Безпеки, але їм завадили провести повний моніторинг навчань.
Читайте також Молдова в стратегії оборони визнала присутність військового контингенту РФ загрозою нацбезпеці
“У відповідності з Принципами співробітництва між Місією ОБСЄ та Об’єднаною контрольною комісією (ОКК) у Зоні Безпеки від 2004 року, Місія передала за встановленими каналами всім делегаціям ОКК результати своїх спостережень”, – сказано в повідомленні.

Continue reading...