Home Polish Polish — mix Grabiec ramię w ramię z prezydentem Legionowa. Twitter reaguje: "Pan się teraz...

Grabiec ramię w ramię z prezydentem Legionowa. Twitter reaguje: "Pan się teraz od Smogorzewskiego odcina? Pan mu laurkę wystawił?"

163
0
SHARE

“Na tej samej konwencji pan chwalił jego “poczucie humoru”. Wcześniej na każdej konwencji osobiście go pan wspierał”.
Postawa prezydenta Legionowa względem kobiet, to tylko jedna strona medalu. Druga, to aprobata dla tego typu zachować, którą prezentował poseł Platformy Obywatelskiej Jan Grabiec. Twitter zauważa, że „seksistowska afera Legionowska” ma dwóch bohaterów: Romana Smogorzewskiego i właśnie Jana Grabca. I o tym nie można zapominać.
Grabiec to znany feminista;)))) I ta szabla z chińskiego centrum handlowego;) Szanuję;)))))
Kto poda nazwiska tej pary „szablistów”? Brejza z Kierwińskim, Lubnauer ze Schetyną, czy Grabiec ze Smogorzewskim?
Czy panie z GW/TVN/Polsat/Superstacja jutro wyświetlą się z anonsem WE ARE GRABIEC!
Poseł @JanGrabiec rzecznik prasowy @Platforma_org który przez lata przyjaźnił się z prezydentem Legionowa, bezczelnie się od niego odcina, podczas gdy jeszcze kilka godzin temu wspólnie drwili z kobiet! Kim trzeba być by tak kpić z kobiet i zdradzić przyjaciela dla kariery?
Pan się teraz od Smogorzewskiego odcina??? Tuż po tym jak publicznie Pan mu laurkę wystawił? Na tej samej konwencji pan chwalił jego „poczucie humoru”. Wcześniej na każdej konwencji osobiście go pan wspierał, a teraz udaje że go nie zna??? Wstyd.
Roman Smogorzewski już poza @Platforma_org choć @JanGrabiec deklarował: „ wszyscy zazdroszczą nam Romka Smogorzewskiego”. Cyrk
Wow, członek PO jawnie epatuje seksizmem, poniża wręcz kobietę. Miało być pudrowanie na europejsko, nowocześnie a geny i tak wychodzą. Szczęśliwie obracam się w towarzystwie Panów, którzy na powitanie w rękę pocałują i w drzwiach przodem puszczą
Nie mylić rycerza z błaznem:)
Grabiec po prostu przechodził tam przypadkiem. Z szablą.
Kto by pomyślał, że kolejną część „Głupiego i głupszego” nakręcą w Legionowie. #Grabiec #Smogorzowski
Oto @JanGrabiec. Rzecznik, TWARZ @Platforma_org. Jan Grabiec jest zachwycony obleśną i seksistowską przemową towarzysza partyjnego, prezydenta Legionowa Smogorzewskiego.
Grabiec ucieszony tej samej klasy seksista Do dymisji!
Twitter, rs.

Continue reading...