Home Polish — mix Horoskop dzienny na niedzielę 16 grudnia 2018 roku

Horoskop dzienny na niedzielę 16 grudnia 2018 roku

1319
0
SHARE

Horoskop dzienny na niedzielę 16 grudnia 2018 roku. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości.
Horoskop dzienny dla wodnika Wodnik (20.01–18.02) Możesz liczyć na szczęśliwą aurę. Twoje sprawy osobiste ułożą się według wcześniej ustalonego planu. Obawiałeś się uporania z pewną sprawą, ale na szczęście na horyzoncie pojawią się pomocnicy. Nie snuj wyszukanych planów na wieczór. Los szykuje dla Ciebie niespodziankę.
Horoskop dzienny dla ryb Ryby (19.02–20.03) Nie czekaj w nieskończoność na wyjaśnienie nurtującej Cię sytuacji. Wiadomość, której oczekujesz może pojawić się zbyt późno. Powinieneś sam przejąć inicjatywę i zadać odpowiednie pytania konkretnym osobom. Nie obawiaj się ich burzliwej reakcji. Masz pełne prawo, żeby znać prawdę.
Horoskop dzienny dla barana Baran (21.03–19.04) To, że ostatnio jesteś zabiegany nie jest wystarczającym powodem do zaniedbywania swojego zdrowia. W minionych dniach czujesz się przemęczony i osłabiony. Jako osoba ambitna stawiasz obowiązki na pierwszym miejscu, ale w tym okresie to może nie być najlepsze wyjście. Zrób profilaktyczne badania i poświęć więcej czasu na odpoczynek w domowym zaciszu. Wówczas szybko wróci Ci energia oraz siła do działania.
Horoskop dzienny dla byka Byk (20.04–22.05) Nie praw komuś fałszywych komplementów. Masz dobre intencje, ale drobne kłamstwa mogą wyrządzić więcej szkód niż pożytku. Szczególnie, jeżeli ujrzą światło dzienne. To zrozumiałe, że chcesz zaimponować wpływowej osobie, ale możesz dokonać tego w inny sposób. Wykorzystaj zdolności, którymi wyróżniasz się na tle grupy.

Continue reading...