Home Polish Polish — mix Kontuzja Bartosza Kurka! Najlepszy siatkarz MŚ 2018 zszedł z boiska z grymasem...

Kontuzja Bartosza Kurka! Najlepszy siatkarz MŚ 2018 zszedł z boiska z grymasem na twarzy

287
0

Drugie spotkanie atakującego reprezentacji Polski w barwach ONICO Warszawa zakończyło się pechowo. Bartosz Kurek w II secie musiał spasować. Ból był zbyt duży.
Już debiut w barwach stołecznej ekipy pokazał, że Kurek nadal jest w wielkiej formie i będzie wzmocnieniem dla ONICO. 21 punktów, które zdobył w meczu z (3:1 dla zespołu z Warszawy), było dowodem na tę tezę. Kibice ONICO zacierali ręce na kolejne spotkanie – tym razem wyjazdowe z. Słusznie. Kurek zdobył w sumie 12 punktów, poprowadził swoich kolegów do wygranej w I secie, dobrze rozpoczął kolejną odsłonę i… Jeszcze przed połową II części gry, podczas jednej z akcji, mocno wygiął ciało przy ataku i na jego twarzy pojawił się grymas bólu.